RRRrrr!!!

Film: RRRrrr - plakat
 

RRRrrr!!! 2004
1 godz. 34 min.

Prehistoryczna komedia o pierwszym morderstwie w dziejach ludzkości i pewnej magicznej miksturze.

premiera: 23 lipca 2004 (Polska) 28 stycznia 2004 (Świat)
produkcja: Francja
gatunek: Komedia

RRRrrr!!! – zwiastun

RRRrrr!!! opowiada historię dwóch plemion żyjących jakieś 350 000 p. n. e. Jedno z plemion wiedzie spokojny żywot, strzegąc swej tajemnej mikstury (w dzisiejszych czasach popularnej jako szampon do włosów). Drugie plemię za wszelką cenę pragnie posiąść sekret magicznej substancji, która to zdaje się być krokiem milowym w rozwoju cywilizacji.
Pewnej nocy coś zakłóciło spokojny żywot pierwszego plemienia, popełniono pierwsze morderstwo w historii ludzkości. Wszyscy dobrze wiemy, jak zgrzeszyli Ewa z Adamem, ale jak doszło do pierwszego morderstwa?
Tego dowiecie się z tej zabawnej, prehistorycznej komedii.

Ta komedia potrafi rozbawić do łez. Zarówno pomysł jak i realizacja są udane. Jeśli ktoś ma ochotę na lekką komedię, ten film będzie strzałem w dziesiątkę. Należy jedynie pamiętać, że nie jest to zbyt ambitna produkcja, a zwrot „lekka komedia” jest kluczowy, więc jeśli ktoś szuka czegoś ambitniejszego, to raczej powinien przejrzeć inne wpisy na tym blogu 😉

Film RRRrrr!!! – tylko z polskim dubbingiem!

Jestem przeciwnikiem dubbingu w filmach (dubbingowanie filmów powinno być karane więzieniem), ale w tym przypadku nie widzę innej opcji. Dubbing jest po prostu genialny, a oglądanie tej komedii z lektorem lub napisami jest po prostu nieporozumieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *